LOGOWANIE
 
REJESTRACJA
 
 
 
 
Informujemy, że z dniem 25.05.2018r. weszły w życie nowe przepisy dot. RODO, aby zapoznać się ze szczegółami kliknij tu
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zebranych przez ICS Polska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Poleczki 82, obecnie oraz w przyszłości, w celach statystycznych i marketingowych. Mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz anulowania wyrażonej zgody.
 
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, wiadomości e-mail o nowościach, promocjach i szkoleniach drogą elektroniczną od ICS Polska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Poleczki 82.

Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych i przesyłanie informacji handlowych
LOGOWANIE
 
 
 
 
 
 

LOGOWANIE
 
PRZYPOMNIJ HASŁO
 
 

Aktualności

15
11.2017

Zapraszamy do zapoznania się z nowym kanałem youtube Provision ISR.
Znajdują się tam filmy instruktażowe dotyczące konfiguracji rejestratorów z systemem OSSIA.

 
 
26
09.2017

Z przyjemnością informujemy, że Provision ISR przygotowało aktualizację urządzeń do obsługi analityki obrazu w seriach produktów:
cała seria rejestratorów NVR5, cała seria kamer EYE-SIGHT, rejestratory AHD 4 MP w połączeniu
z kamerami IP z serii EYE-SIGHT.

Szczegółowe informacje

 
 
09
05.2017

Z przyjemnością informujemy, że Paradox wprowadził długo oczekiwaną usługę  – serwer typu chmura. Dzięki niemu z centralą Paradoxa można połączyć się zdalnie bez potrzeby tworzenia przekierowań na routerze oraz bez konieczności posiadania publicznego adresu IP. Serwer obsługuje połączenie zarówno poprzez moduł IP150, jak i przez moduł GSM (PCS), za pomocą aplikacji Insite Gold oraz programu BabyWare. W przypadku połączenia poprzez moduł IP150 konieczna jest jego aktualizacja do wersji V4.0. Ponieważ moduł IP150 w wersji V4.0 nie obsługuje już połączenia bezpośredniego, a nie można obniżyć jego firmware, w sprzedaży będą dostępne dwie wersje modułu: IP150 obsługujący połączenie przez serwer chmurowy oraz IP150S dla klientów, którzy nie chcą lub nie mogą skorzystać z serwera chmurowego, obsługujący połączenie bezpośrednie.

 
 
01
03.2017

Z przyjemnością informujemy, że nowa klawiatura dotykowa Paradox TM70 wkrótce pojawi się w naszej ofercie!

Kompatybilna z centralami Spectra SP, Magellan oraz Digiplex EVO klawiatura TM70 jest udoskonaloną wersją znanej i cenionej klawiatury TM50.
Najważniejszą zmianę stanowi wielkość ekranu dotykowego (7”) oraz jego rozdzielczość (800 x 480 pikseli)

 
 
11
01.2017

Provision ISR stworzyło nową aplikację do kamer typu PnV.
PnV2 jest już dostępna w sklepie Play i iStore.
Wprowadzono istotne zmiany, m.in.: szybsze i płynniejsze działanie, konfigurację przez WiFi, informacje „Push-notification”, wsparcie dla platform Android i iOS.Dowiedz się więcej tutaj

 
 
14
11.2016

Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, że ICS Polska została wyłącznym dystrybutorem sprzętu litewskiego producenta Eldes.
W ofercie znalazły się systemy alarmowe, w tym wyjątkowy system bezprzewodowy Pitbull!

KATALOG ELDES

prezentacja

 
 
14
10.2016

Firma Provision ISR przygotowała aktualizację oprogramowania dla serii kamer IP Eye-Sight, 3 i 4MP.

Zmiany, które otrzymujemy po aktualizacji:
WDR, HLC, BLC, Nagrywanie materiału wideo na kartach SD (Nagrywany jest strumień drugi, dotyczy to kamer które mają na pokładzie slot kart), SNMP,
HFR (High Frame Rate) funkcja ta daje możliwość wyświetlenia obrazu z prędkością do 50 kl/s (włączenie funkcji HFR automatycznie wyłączy WDR)

Szczegóły i linki:
TUTAJ

 
 
16
09.2016

Z przyjemnością informujemy, że razem z naszym Partnerem, firmą Vanderbilt, uczestniczyć będziemy jako Srebrny Partner w 14 edycji SPIN.
Na tym dorocznym Spotkaniu Projektantów Instalacji Niskoprądowych zaprezentujemy najnowsze rozwiązanie w systemach kontroli dostępu Vanderbilt - Aliro.
Spotkanie odbędzie się w dniach 21-22 września w Bukowinie Tatrzańskiej.
Zapraszamy!

Do zobaczenia!

 
 
13
06.2016

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że od 1 czerwca ICS Polska podjęła współpracę z firmą W2 w zakresie dystrybucji sygnalizatorów i akcesoriów.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i cennikiem.

 
 
12
05.2016

NV75M - to nowy dualny czujnik wewnętrzny PARADOX, z nietypowo rozwiązanych systemem optycznym (układ luster + soczewka w kształcie litery W). Czujnik jest odporny na zwierzęta do 50cm, posiada antymasking i strefę podejścia. W ofercie pojawią się 3 wersje NV75M: standard, adresowalna i bezprzewodowa.

 
 
06
05.2016

Podczas targów Securex miała miejsce uroczystość wręczenia nagród laureatom Konkursu POLSKI MISTRZ TECHNIKI ALARMOWEJ 2016. ICS Polska otrzymała I miejsce i tytuł ‘Polski Mistrz Techniki Alarmowej 2016’ za bezprzewodowy system alarmowy Pitbull firmy Eldes oraz wyróżnienia w dwóch kategoriach za innowacyjny system videoweryfikacji PARADOX INSIGHT.

Nagroda Pitbull

Nagroda Paradox Insight

 
 
20
04.2016

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że ICS Polska otrzymała I miejsce i tytuł ‘Polski Mistrz Techniki Alarmowej 2016’ za bezprzewodowy system alarmowy Pitbull, Eldes oraz wyróżnienie za innowacyjny system videoweryfikacji PARADOX INSIGHT w XVI edycji konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie POLALARM.

25 kwietnia, w poniedziałek, zapraszamy na uroczystość wręczenia nagród i lampkę szampana!

ZAPROSZENIE

 
 
15
04.2016

Już wkrótce w ofercie PARADOX pojawią się nowe produkty:
NV780 z antymaskingiem, nowy moduł GSM/GPRS, moduł PCS265 i nowa wersja ACM12.

 
 
05
04.2016

Miło nam poinformować, że w dniu 9 marca br. ICS Polska podpisała z Wojskową Akademią Techniczną im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie porozumienie o współpracy. Wspólnie z WAT, ICS Polska organizować będzie seminaria, szkolenia związane z eksploatacją i użytkowaniem elektronicznych systemów zabezpieczeń, które opieką merytoryczną obejmie Wojskowa Akademia Techniczna

 
 
05
02.2016

ICS Polska wzięła udział w corocznych targach Elektrotechnika, które odbyły się w dniach 27-29 stycznia 2016r w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie.

Na Targach Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ICS Polska zaprezentowała rozwiązania CCTV PROVISION ISR. Na stoisku można było obejrzeć i porównać jakość systemów w technologii AHD oraz IP – różnego rodzaju kamery i rejestratory, akcesoria instalacyjne, urządzenia sieciowe, a także monitory serwisowe.

Dziękujemy wszystkim Gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko!

 
 
15
01.2016

Już wkrótce PROVISION ISR zastosuje w technologii IP najnowszą kompresję sygnału H.265. Spowoduje to obniżenie nawet o 50% zajętości miejsca na dysku w porównaniu do kompresji H.264 i znaczne obniżenie zajętości pasma kamer przy jednoczesnym zwiększeniu rozdzielczości.
Wraz z nową kompresją wprowadzona zostanie nowa linia kamer o rozdzielczości 3MP, 4MP a nawet 5MP.

 
 
09
10.2015

W ofercie firmy Bosch pojawiła się nowa seria wewnętrznych czujników dualnych o nazwie COMMERCIAL. W ramach tej serii dostępne są obecnie dwa modele czujników: CDL1-W15 oraz CDL1-WA15. Czujniki te łączą w sobie pasywny detektor podczerwieni oraz dopplerowski detektor mikrofalowy, dodatkowo model CDL1-WA15 wyposażony jest w funkcję antymaskingu toru podczerwieni, dzięki czemu spełnia wymagania Grade 3 normy EN50131.

 
 
17
08.2015

W najnowszej wersji aplikacji mobilnej Paradox Insight V1.4.0 pojawiły się istotne ulepszenia:

  • Teraz aplikacja może obsłużyć do ośmiu kamer HD77 w jednym systemie
  • Dodano funkcję „Push notifications”
 
 
24
06.2015

W ofercie PARADOX pojawił się nowy czujnik zewnętrzny - kurtynowy z antymaskingiem, odporny na zwierzęta, do ochrony okien i drzwi.

 
 
22
06.2015

Provision wprowadziło do oferty pełną gamę urządzeń sieciowych -  2 serie switchy, zasilacze, rozdzielacze, repeatery oraz transmitery.

 
 


Strony: 1 2
 
 
Złóż zamówienie
Gwarancja i serwis

Katalogi produktów


PARADOX

Pobierz

TAKEX

Pobierz

PROVISION

Pobierz

ELDES

Pobierz