LOGOWANIE
 
REJESTRACJA
 
 
 
 
Informujemy, że z dniem 25.05.2018r. weszły w życie nowe przepisy dot. RODO, aby zapoznać się ze szczegółami kliknij tu
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zebranych przez ICS Polska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Poleczki 82, obecnie oraz w przyszłości, w celach statystycznych i marketingowych. Mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz anulowania wyrażonej zgody.
 
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, wiadomości e-mail o nowościach, promocjach i szkoleniach drogą elektroniczną od ICS Polska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Poleczki 82.

Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych i przesyłanie informacji handlowych
LOGOWANIE
 
 
 
 
 

LOGOWANIE
 
PRZYPOMNIJ HASŁO
 
 

WAŻNA INFORMACJA – MODUŁ IP150S PARADOX i SERWER CHMUROWY

2018-11-08

Równolegle z aktualną wersją modułów IP150 dostępna jest wersja o nazwie IP150S, nie obsługiwana przez serwer chmurowy i dedykowana dla klientów preferujących tradycyjny, bezpośredni sposób zdalnego połączenia z docelowym adresem IP. Do niedawna Paradox oferował usługę serwera DDNS (paradoxmyhome) dla modułów w starszej wersji. Jednak w związku z ogólnym przechodzeniem większości klientów na rozwiązanie chmurowe, firma Paradox podjęła decyzję o zaprzestaniu świadczenia tej usługi. W obecnej chwili serwer wciąż działa, ale nie można już na nim rejestrować nowych obiektów.

Serwer pozostanie aktywny do kwietnia 2019 roku, po czym zostanie ostatecznie wyłączony.

Klientom, którzy wciąż korzystają ze starego rozwiązania, firma Paradox proponuje przejście na rozwiązanie nowe na korzystnych warunkach. Natomiast użytkownicy, którzy chcą pozostać przy starym rozwiązaniu, będą musieli zmienić parametry swojego łącza internetowego w taki sposób, aby posiadało ono stały adres IP.

 

Zespół ICS Polska

 

 
 
Złóż zamówienie
Gwarancja i serwis

Katalogi produktów


PARADOX

Pobierz

TAKEX

Pobierz

PROVISION

Pobierz

ELDES

Pobierz