LOGOWANIE

REJESTRACJA

Informujemy, że z dniem 25.05.2018r. weszły w życie nowe przepisy dot. RODO, aby zapoznać się ze szczegółami kliknij tu
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zebranych przez ICS Polska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Poleczki 82, obecnie oraz w przyszłości, w celach statystycznych i marketingowych. Mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz anulowania wyrażonej zgody.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, wiadomości e-mail o nowościach, promocjach i szkoleniach drogą elektroniczną od ICS Polska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Poleczki 82.

Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych i przesyłanie informacji handlowych
LOGOWANIE

LOGOWANIE

PRZYPOMNIJ HASŁO

Kariera

ICS Polska to wiodący importer i dystrybutor systemów zabezpieczeń  systemów CCTV, SWIN, SAP, DSO na terenie całego kraju.

Jeżeli jesteś osobą ceniącą długoletnią współpracę w stabilnej firmie, wiesz jak pozyskiwać i utrzymać klienta,

masz przyjemność pracy z nim, a ważnym kryterium jest dla Ciebie samodzielność, już jesteś naszym bohaterem. Prześlij nam swoje CV.

Pilnie poszukiwany guru od kontaktów z klientami, posiadający algorytm

Handlowca/ Konsultanta - Systemów Niskoprądowych

Miejsce pracy – Warszawa

NASZ IDEAŁ:

  • Ma doświadczenie zawodowe w sprzedaży
  • Posiada znajomość branży zabezpieczeń, w tym systemów CCTV i SWIN
  • Czuje się zrelaksowany podczas rozmów z klientem, potrafi rozmawiać, a nie mówić
  • Wie jak analizować potrzeby klienta i jak negocjować
  • Jest nastawiony na realizację celów
  • Jest samodzielny w działaniu i dobrze zorganizowany

ZAKRES ZADAŃ:

  • Sprzedaż i kreowanie polityki sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych klientów w obszarze elektronicznych systemów zabezpieczeń, w szczególności CCTV i SWIN

W ZAMIAN OFERUJEMY WSZYSTKO, A W SZCZEGÓLNOŚCI:

  • Fajną pracę za fajną kasę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Zadaniowy tryb pracy jak na bohatera przystało
  • Dużo samodzielności, żebyś zawsze był kreatywny
  • Szkolenia

Jeżeli jesteś zainteresowany prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja@ics.pl. W tytule podaj „Handlowiec Warszawa”

Nie zapomnij o klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i f Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych RODO)."

Szczegóły na temat wykorzystywania i zabezpieczania danych osobowych, przysługujących uprawnień i warunków skorzystania z nich dostępne są do wglądu w siedzibie  Administratora danych osobowych.

Dane kontaktowe Administratora danych osobowych: ICS Polska., ul. Poleczki 82, 02-822 Warszawa, e-mail: rodo@ics.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami spełniającymi nasze wymagania.

Data publikacji ogłoszenia: 29.06.2018 r,

Złóż zamówienie
Gwarancja i serwis

Katalogi produktów

PARADOX

Pobierz

TAKEX

Pobierz

PROVISION

Pobierz

ELDES

Pobierz