LOGOWANIE
 
REJESTRACJA
 
 
 
 
Informujemy, że z dniem 25.05.2018r. weszły w życie nowe przepisy dot. RODO, aby zapoznać się ze szczegółami kliknij tu
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zebranych przez ICS Polska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Poleczki 82, obecnie oraz w przyszłości, w celach statystycznych i marketingowych. Mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz anulowania wyrażonej zgody.
 
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, wiadomości e-mail o nowościach, promocjach i szkoleniach drogą elektroniczną od ICS Polska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Poleczki 82.

Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych i przesyłanie informacji handlowych
LOGOWANIE
 
 
 
 
 

LOGOWANIE
 
PRZYPOMNIJ HASŁO
 
 

O firmie

Witamy na witrynie internetowej firmy ICS Polska.

ICS Polska jest dystrybutorem urządzeń elektronicznych systemów alarmowych, kontroli dostępu, systemów pożarowych oraz telewizji dozorowej. Firma istnieje na rynku od 1998 roku. Sukcesywny rozwój zaowocował bogatą ofertą w dziedzinie zabezpieczeń oraz wszechstronnymi kontaktami z czołowymi światowymi producentami systemów alarmowych i telewizji dozorowej. Czołowymi partnerami handlowymi są m.in.: Paradox Security Systems, Takex, Provision ISR, Bosch Security Systems, Vanderbilt, Samsung, Basler, Axxon Software. Dzięki zaangażowaniu pracowników, którzy odbyli szereg szkoleń bezpośrednio u producentów oraz dostępowi do światowego know-how w dziedzinie zabezpieczeń, ICS Polska wciąż umacnia pozycję lidera w zakresie importu i dystrybucji elektronicznych urządzeń ochrony mienia.


Nieustannie firma monitoruje światowe rynki, pozyskując wiedzę w zakresie trendów rozwoju branży zabezpieczeń. ICS Polska obecna jest na targach branżowych w Polsce i za granicą, zarówno jako wystawca jak i gościnnie.
Poprzez rozbudowany system szkoleń dostępny dla każdego klienta firma chętnie dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem zdobytym przez wiele lat istnienia na rynku branży zabezpieczeń.
ICS Polska to stabilny partner handlowy, który za cel stawia sobie realizację potrzeb klienta, oferując szeroką gamę kompleksowych i profesjonalnych rozwiązań najnowszej generacji z dziedziny systemów zabezpieczeń.

 

Siedziba firmy ICS Polska

 
 
Złóż zamówienie
Gwarancja i serwis

Katalogi produktów


PARADOX

Pobierz

TAKEX

Pobierz

PROVISION

Pobierz

ELDES

Pobierz